Czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu


W naszej ofercie znajduje się usługa usuwania szkód spowodowanych zalaniem wody lub fekaliami. Czyścimy i dezynfekujemy pomieszczenia po zalaniu.

Usuwamy zagrożenia epidemiologiczne jakie niosą zanieczyszczenia wodą lub fekaliami waszych domów, mieszkań, budynków czy zakładów.

Posiadamy wykwalifikowanych pracowników oraz odpowiedni sprzęt do czyszczenia i dezynfekcji. Odnośnie środków myjących i dezynfekujących dobieramy indywidualnie do zaistniałego skażenia pomieszczenia, aby przywrócić miejsce do stanu z przed zalania i bez drobnoustrojów. Zadzwoń do nas jeżeli potrzebujesz oczyścić i zdezynfekować pomieszczenie po zalaniu.

zalana piwnica

Metody dezynfekcji:

-zamgławianie

-ozonowanie

-oprysk

-gazowanie

Zakres pras:

kompleksowe czyszczenie zalanych pomieszczeń

– dezynfekcja chemiczna

– fumigacja parowa

– ozonowanie

– podsuszanie

Cennik:

– koszt usługi wykonujemy indywidualnie na podstawie zakresu prac.

Wymóg prawny:

Zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Ustawy z dnia 14 marca 1985r opracowanej na podstawie DZ.U. z 2011r, Nr  212 poz. 1263 i z 2012r poz. 460 i 892 oraz z 2013r poz. 2 spoczywa na nas obowiązek wykonania usługi specjalistycznej, z racji specyficznej działalności gospodarczej. Ponadto, dezynfekcja i uprzątnięcie pomieszczeń po zalaniu fekaliami, musi spełniać standardy sanitarno-epidemiologiczne, by uniknąć bardzo groźnych chorób lub zejścia śmiertelnego.

Obsługujemy województwa opolskie, dolnośląskie, śląskie.

Zobacz nas na Pogotowie Kanalizacyjne KAN-MAX – Strona główna | Facebook