Czyszczenie kanalizacji Wałbrzych


Pogotowie Kanalizacyjne Kan-Max

Czyszczenie kanalizacji w Wałbrzychu

Telefon alarmowy :
500-801-302

Czyszczenie kanalizacji w Wałbrzychu przez nasze Pogotowie Wodno-Kanalizacyjne, które działa w branży wod- kan. Zakładamy, że w wyszukiwarce wpisaliście udrażnianie rur/ czyszczenie kanalizacji lub usługi WUKO. Oznacza to, że w tym momencie potrzebna jest profesjonalna pomoc przy usunięciu awarii kanalizacyjnej spowodowanej zatkaną toaletą lub niedrożną rurą w innej części domu. Dlatego doświadczenie  naszych pracowników w parze z profesjonalnym sprzętem to najlepsze rozwiązanie na udrożnienie rur oraz czyszczenie kanalizacji. Działając na terenie Wałbrzycha świadcząc swoje usługi z zakresu między innymi jak czyszczenie kanalizacji możemy pomóc w udrożnieniu rur za pomocą ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji (jeżeli nie ma takiej możliwości-np.  mieszkania w bloku) przepchamy rurę mechanicznie. Używamy do tego sprężyny elektrycznej.

Ale to nie wszystko! Twoja nieruchomość nie posiada planów sieci instalacji kanalizacyjnej? Dla Ciebie zlokalizujemy jej przebieg/wyznaczymy jej trasę, a także sprawdzimy jej stan zanim podejmiesz się remontu! 

Jeżeli przydarzyła się Wam awaria kanalizacji  to firma Kan-Max jako profesjonalne pogotowie kanalizacyjne na terenie miasta Wałbrzycha świadczy swoje usługi kanalizacyjne tj.:

ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji Wałbrzych

udrażnianie kanalizacji sprężyną elektryczną

udrażnianie pionów jak i poziomów systemów kanalizacyjnych

inspekcje kanalizacji kamerą

-monitoring kanalizacji

rozmrażanie rur kanalizacyjnych 

czyszczenie rur zmywarki gorącą wodą

przepychanie rur

-przepychanie brodzików, zlewów, kratek

-radiowa lokalizacja uszkodzeń w kanalizacji

-trasowanie przebiegu instalacji kanalizacyjnej wewnątrz oraz na zewnątrz budynków 

Masz awarię kanalizacji? Zadzwoń, a my ją usuniemy:

500-801-302

Zobacz nas również na: Pogotowie Kanalizacyjne KAN-MAX – Strona główna | Facebook