O firmie


Pogotowie Kanalizacyjne Kan-Max

KAN-MAX Nasza firma powstała w 2012 roku w Strzelcach Opolskich.  Pogotowie Kanalizacyjne -Kan-Max jest do państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. W niedzielę i święta również świadczymy swoje usługi. Dla was od stycznia 2019 roku działamy również na terenie Wrocławiadolnośląska.

KAN-MAX świadczy usługi tj.:

udrożnienie kanalizacji sprężyną elektryczną,

ciśnieniowe czyszczenie rur kanalizacyjnych metodą WUKO,

-usuwanie awarii zewnątrz jak i wewnątrz budynku,

-przepychanie rur,

-rozmrażanie rur,

inspekcja kanalizacji,

-monitoring kanalizacji,

-sprawdzenie szczelności kanalizacji za pomocą  kamery TV,

czyszczenie, dezynfekcja, osuszanie i ozonowanie pomieszczeń po zalaniu,

-lokalizacja nieszczelności w instalacji kanalizacyjnej przy użyciu zadymiarki

-trasowanie przebiegu instalacji kanalizacyjnej wewnątrz oraz na zewnątrz budynków 

-radiowa lokalizacja uszkodzeń w kanalizacji 

bezwykopowa naprawa rur,

montaż i czyszczenie podzlewowego separatora tłuszczu,

Ponadto proponujemy udrażnianie systemów sanitarnych wewnątrz domu oraz oczyszczanie przydomowych, ekologicznych szamb. Oferujemy również udrażnianie zlewów, czyszczenie kratek ściekowych, rynien deszczowych, osadników, studzienek i separatorów. Wszystkie usługi wykonujemy za pomocą specjalistycznego sprzętu – sprężyn do udrażniania oraz urządzeń wysokociśnieniowych. Jednak jedno nas różni, w odróżnieniu od konkurencji nasze pogotowie kanalizacyjne przed przystąpieniem do usunięcia awarii systemu kanalizacyjnego robi dokładną analizę sytuacji . Czy to jest zapchana zmywarka, zapchana muszla klozetowa czy zapchana rura odpływowa. Po analizie podejmujemy decyzję jakim sprzętem pomożemy najskuteczniej usunąć problem zapchania.

WUKO to jedna z naszych metod działania, która powoduje skuteczne udrażnianie kanalizacji oraz czyszczenie kanalizacji. Nawet w miejscach trudno dostępnych sobie poradzi, a także przy zapiaszczonych rurach czy usuwaniu zatorów tłuszczowych. Posiadamy także profesjonalne kamery przeznaczone do inspekcji TV rur kanalizacyjnych oraz kominów. Za pomocą naszego sprzętu sprawdzamy przyczynę zapchania.  Fachowe podejście do powierzonych nam zadań oraz precyzja, z jaką je realizujemy sprawia, że z usług Kan-Max korzysta wiele osób prywatnych i firm z woj. opolskiego, śląskiego oraz od stycznia 2019 roku woj.dolnośląskiego oraz okolic. 

pogotowie-kanalizacyjne-gliwice

KAN-MAX:

woj. opolskie i śląskie 512 102 400

woj. dolnośląskie 500 801 302

Zobacz nas również na: Pogotowie Kanalizacyjne KAN-MAX – Strona główna | Facebook