Masz problem? Zadzwoń do nas! dolnośląskie   500 801 302  opolskie i śląskie   512 102 400

Pogotowie

kanalizacyjne

KAN-MAX

 Facebook Pogotowie kanalizacyjne KAN-MAX  Youtube Pogotowie kanalizacyjne KAN-MAX

Profesjonalne pogotowie kanalizacyjne.     Działamy na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.      czynne 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu

Pogotowie kanalizacyjne KAN-MAX
Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max" województwo dolnośląskie opolskie i śląskie

KAN-MAX Nasza firma powstała w 2012 roku w Strzelcach Opolskich.
Pogotowie Kanalizacyjne Kan-Max
jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h/dobę. W niedzielę i święta również świadczymy swoje usługi. Działamy na terenie trzech województw: dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.

Działamy na terenie
trzech
województw:

Województwo 

DOLNOŚLĄSKIE:

Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max" województwo dolnośląskie 500-801-302

 

Województwo

OPOLSKIE i ŚLĄSKIE:

Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max" województwo opolskie i śląskie 512-102-400

Dane kontaktowe:

Dział sprzedaży:

Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max" sekretariat@kan-max.pl

 

Dział księgowości:

Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max" biuro@kan-max.pl

 

Telefon biurowy:

Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max" 500-801-125

Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max"

Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max"
Profesjonalna kamera inspekcyjna FORTEC z giętym drążkiem z włókna szklanego

Technologia Kamery FORTEC

 

Kamery firmy FORTEC, które posiadamy, to sprzęt najwyższej klasy, wyposażony w gięty drążek z włókna szklanego o zasięgu do 120m. Dzięki nim jesteśmy w stanie pokonywać napotkane na drodze kolanka o kącie ∡87° i przeprowadzać inspekcję rur o średnicy od fi50mm.

 

Monitor zintegrowany z kamerą wyświetla obraz w kolorze w czasie rzeczywistym, a trwała wodoszczelność umożliwia lokalizację awarii nawet przy długim czasie pracy.

Inspekcja kanalizacji - jakie wady można stwierdzić?

Nieszczelność łączeń, które prowadzą w późniejszym czasie do przedostawania się ścieków poza sieć kanalizacyjną, bądź w odwrotnej sytuacji przedostanie się wód gruntowych do wnętrza sieci kanalizacyjnej. Tego typu wady mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń rur, nawierzchni oraz mają bardzo duży wpływ na stan ochrony środowiska naturalnego.


Uszkodzenia mechaniczne sieci kanalizacyjnej zdarzają się bardzo często, tego typu przyczyna jest bardzo poważną awarią kanalizacji i w późniejszym czasie uszkodzeń nawierzchni.

 

Nieprawidłowe przygotowanie podłoża pod sieć kanalizacyjną która doprowadza do złych spadków a co za tym idzie w krótkim czasie powoduje powstanie niedrożności sieci, zaś po dłuższym czasie prowadzi do powstania trudnych do usunięcia twardych osadów. Tego typu wada jest najczęściej spotykana wadą wykonawczą.


Przeszkody – jak to zwykle w życiu bywa po zakończonej budowie we wnętrzu sieci kanalizacyjnej wykrywamy różne przedmioty, kawałki rur, deski, cegły, pianki montażowe, styropian, gruz, związany już beton i wiele innych rzeczy. Wszystkie tego typu rzeczy po pewnym czasie zaczynają być przyczyną awarii sieci, których usunięcie po okresie gwarancji, po wykonaniu nawierzchni, usunięcie takiej awarii jest bardzo kosztowne i kłopotliwe.

 

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi inspekcji kanalizacji z użyciem najnowocześniejszych kamer inspekcyjnych. Dzięki temu możemy szybko i precyzyjnie zlokalizować oraz zdiagnozować wszelkie awarie, pomagając Państwu uniknąć poważnych problemów i dodatkowych kosztów.

Inspekcja Sieci Kanalizacyjnej - Kompleksowe Usługi Monitoringowe

Kamera RIDGID

 

Firma RIDGID, znana ze swojego innowacyjnego podejścia do technologii, wprowadziła na rynek wyjątkową kamerę, która rewolucjonizuje sposób przeprowadzania inspekcji kanalizacyjnych. Ta zaawansowana kamera jest w stanie dokonać inspekcji rur o średnicy mniejszej niż 50mm, co otwiera nowe możliwości diagnozowania nawet najbardziej złożonych i trudno dostępnych systemów kanalizacyjnych.

 

Dzięki kamerze RIDGID, możemy skrupulatnie i efektywnie identyfikować wszelkiego rodzaju nieprawidłowości i uszkodzenia, co jest kluczowe dla utrzymania sprawności i trwałości systemów kanalizacyjnych. Niezależnie od specyfiki zlecenia, naszym celem jest zawsze zapewnienie najwyższej jakości usług, a technologia kamery RIDGID jest w tym niezastąpiona.

Innowacyjna kamera RIDGID do inspekcji małych średnic i trudno dostępnych miejsc.

Inspekcja Kanalizacji – Profesjonalne Usługi z Użyciem Najnowocześniejszych Kamer

 

W dobie nowoczesnych technologii, profesjonalne usługi inspekcji kanalizacji stają się niezastąpionym narzędziem w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów związanych z systemami kanalizacyjnymi. W naszej firmie, z pełnym zaangażowaniem i precyzją, podejmujemy się tego zadania, aby zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi i skuteczne rozwiązania. Wykorzystując zaawansowane kamery inspekcyjne firm FORTEC i RIDGID, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szczegółową analizę stanu kanalizacji, lokalizację ewentualnych awarii i uszkodzeń, a tym samym, znacząco przyczyniamy się do utrzymania efektywności i bezpieczeństwa systemów kanalizacyjnych.

Profesjonalna kamera inspekcyjna FORTEC z giętym drążkiem z włókna szklanego

Inspekcja Kanalizacji