Masz problem? Zadzwoń do nas! dolnośląskie   500 801 302  opolskie i śląskie   512 102 400

Pogotowie

kanalizacyjne

KAN-MAX

 Facebook Pogotowie kanalizacyjne KAN-MAX  Youtube Pogotowie kanalizacyjne KAN-MAX

Profesjonalne pogotowie kanalizacyjne.     Działamy na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.      czynne 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu

Pogotowie kanalizacyjne KAN-MAX
Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max" województwo dolnośląskie opolskie i śląskie

KAN-MAX Nasza firma powstała w 2012 roku w Strzelcach Opolskich.
Pogotowie Kanalizacyjne Kan-Max
jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24h/dobę. W niedzielę i święta również świadczymy swoje usługi. Działamy na terenie trzech województw: dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.

Działamy na terenie
trzech
województw:

Województwo 

DOLNOŚLĄSKIE:

Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max" województwo dolnośląskie 500-801-302

 

Województwo

OPOLSKIE i ŚLĄSKIE:

Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max" województwo opolskie i śląskie 512-102-400

Dane kontaktowe:

Dział sprzedaży:

Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max" sekretariat@kan-max.pl

 

Dział księgowości:

Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max" biuro@kan-max.pl

 

Telefon biurowy:

Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max" 500-801-125

Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max"

Pogotowie kanalizacyjne "Kan-Max"

przepychanie rur pod ciśnieniem

Czyszczenie kanalizacji - czy metoda WUKO może uszkodzić instalację?

 

Dlaczego czyszczenie kanalizacji metodą WUKO jest szczególnie polecane? Jest to najbezpieczniejszy i najszybszy sposób na udrożnienie kanalizacji. Nie ma potrzeby stosowania środków chemicznych - zużywana jest tylko woda oraz urządzenie ciśnieniowe do udrażniania rur WUKO, więc dodatkowo jest to metoda przyjazna dla środowiska, dlatego metoda WUKO nie uszkodzi instalacji.

Oczywiście nie mówimy tutaj tylko o instalacjach wykonanych z rur PVC. Mowa także o starych kanalizacjach (np. w poniemieckich budynkach), które były zbudowane z kamionki. Metoda WUKO nie uszkodzi również instalacji żeliwnych oraz betonowych.

Na czym polega czyszczenie kanalizacji metodą WUKO?

 

Czyszczenie kanalizacji metodą WUKO polega na użyciu węża pod wysokim ciśnieniem wody (nawet do 200 bar) z założoną na niego odpowiednią dyszą (czyli dobrze dobraną końcówką w zależności od rodzaju zatoru oraz średnicy rury), a następnie włożeniem go do rury. Ogromny przepływ wody (od 80 do 300 l/min) sprawi, że dysza dotrze do zatoru, rozbije go oraz porządnie wyczyści instalację.

 

Właśnie dlatego metoda WUKO jest jedną z najskuteczniejszych, a udrażnianie rur kanalizacyjnych WUKO przynosi najlepsze rezultaty. Można nią udrożnić i skutecznie wyczyścić kanalizację deszczową, sanitarną oraz technologiczną (tłuszczową) niezależnie od rozmiaru rury oraz poziomu zabrudzenia. Czyszczenie kanalizacji jest bardzo ważne, aby zapewnić bezpieczeństwo i rożność instalacji. 

 

Jednak jest jedno "ale". Tym sposobem można czyścić kanalizację tylko na zewnątrz budynku, a co za tym idzie udrażnia się tylko główne ciągi instalacji. Nie można tą metodą czyścić odpływu np. z toalety, umywalki, prysznica czy zlewu - czyszczenie rur wewnątrz budynku wykonywane jest inną metodą, specjalnie do tego przeznaczoną. 

Czym jest WUKO i metoda WUKO?

 

Samo słowo „WUKO” jest określeniem pojazdu asenizacyjnego do wywozu nieczystości płynnych z pompą ssąco-tłoczącą oraz udrażniania i czyszczenia instalacji kanalizacyjnych.

 

W naszej flocie posiadamy zarówno samochody ciężarowe, jak mniejsze typu bus – wszystkie przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Dodatkowo dzięki zastosowaniu pomp najwyższej jakości możemy uzyskać wysokie ciśnienie wody, przez co nasze „WUKA” są bardzo wydajne, a to przekłada się na solidnie wyczyszczoną kanalizację.

 

Natomiast zwrot „metoda WUKO” oznacza metodę Wodnego Udrożnienia Kanalizacji i Odpływów. Jest ona na tyle skuteczna, że potrafi usunąć z rur korzenie, różne odpady budowlane (np. kamienie, gruz, piasek, żwir czy glinę), inne odpady (np. podpaski, tampony, mokre chusteczki i ręczniki papierowe), a także duże ilości tłuszczu i resztek z jedzenia.

Czym jest WUKO i metoda WUKO?

Wysokociśnieniowe czyszczenie kanalizacji (metoda WUKO)

Usługi WUKO - czyszczenie rur kanalizacyjnych