Wałbrzych


Udrażnianie rur Wałbrzych

Kan-Max. Pogotowie Kanalizacyjne

Telefon alarmowy :

500-801-302

Aby efektywnie wykonywać swoją pracę pogotowie kanalizacyjne WUKO, musi posiadać odpowiedni sprzęt. Jaki?

Sprzęt pogotowia kanalizacyjnego to min:

Specjalistyczna kamera wideo – aby przeprowadzić inspekcję oraz zlokalizować miejsce zatoru. Jest to sonda zakończona kamerą wraz z wbudowanym oświetleniem. Obraz z kamery wyświetlany jest na ekranie komputera, co pozwala dokładnie sprawdzić stan całej instalacji.

Urządzenia do czyszczenia instalacji rur – specjalistyczny samochód WUKO. Pojazd WUKO wyposażony jest w wysokowydajną sprężarkę, która pozwala wykonać czyszczenie kanalizacji wodą pod bardzo dużym ciśnieniem. Silny strumień wody odrywa wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się wewnątrz kanalizacji. Stosowanie takiej metody wymaga dużego i wieloletniego doświadczenia, gdyż zbyt duże ciśnienie może doprowadzić do poważnych usterek jak i zalania lokalu.

Sprzęt do udrażniania instalacji rur –najbardziej klasycznym narzędziem do udrażniania rur są sprężyny. Aby skutecznie nasi pracownicy mogli się uporać z uciążliwym zatorem rur, konieczne jest użycie sprężyny mechanicznej lub elektrycznej.

W zależności od zgłoszonej usterki, udrażnianie instalacji kanalizacyjnej może potrwać nawet do kilku godzin. Duże znaczenie ma gdzie zator się znajduje i jaki mamy do niego dostęp, a także doświadczenie pracowników pogotowia WUKO.

wuko-walbrzych

Udrażnianie rur na terenie Wałbrzycha

Telefon alarmowy :

500-801-302

Oferujemy również bezwykopową naprawę kanalizacji, montaż i czyszczenie separatorów pod zlewowych, a nawet oczyszczanie, osuszanie i dezynfekcję pomieszczeń po zalaniu.